Download » Hry na PC

Na této stránce najdete freeware hry zdarma! Budou přidávány jen ty nejlepší a nejoblíbenější hry. Pokud na internetu najdete nějakou super hru, která tu není tak mě prosím napište. Ovšem nepřehánějte to s hraním. Zkuste si také někdy oddychnout a udělat si den bez počítače. Jste závislí a chcete se toho zbavit? Pak si zkuste přečíst tento článek. Pokud si chcete přečíst více takových článků zamiřte na tento osobní blog. Jinak přeji plno zábavy :)

Kategorie (freeware hry zdarma)

TOP 5 | Akční | Skákačky | Závodní | Sportovní | Erotické | Multiplayer | Ostatní

Freeware hry - Multiplayer


Live for Speed S2 0.6B

Live for Speed S2 0.6B
Velikost: 132 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 80%

Popis: Live for Speed S2 0.6B je závodní simulátor. Hra je velmi reálná, proto doporučuji volant i pedály. Má pěknou grafiku a reálné zvuky. Jediné co snad není příliš reálné tak to je model poškození, ale ten se určitě ve verzi S3 ještě více propracuje. Celkem Vám hra nabídne 19 aut, 6 prostředí závodění (Každé prostředí nabídne několik kombinací k závodění) a určitě mnoho zábavy. Pokud si nezakoupíte licenci, tak si můžete zdarma zazávodit na jednom závodním prostředí s třemi auty. Pokud sháníte reálné závody tak tohle musíte mít.
Obrázky:

Live for Speed S2 - Obrázek 1 Live for Speed S2 - Obrázek 2 Live for Speed S2 - Obrázek 3 Live for Speed S2 - Obrázek 4

Stáhnout hru Live for Speed S2 0.6B
TrackMania Nations ESWC

TrackMania Nations ESWC
Velikost: 265 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 73%

Popis: Jde o bláznivou závodní hru. Pokud milujete multiplayerové závody, tak tuhle hru určitě stáhněte. Hra je hlavně určena pro online závody, ale jde hrát i singleplayer. Ve hře se nachází něco kolem 100 závodních tratí. Grafika působí příjemně a hratelnost je na velké úrovni. Pokud nemáte co dělat a chcete si zahrát nějakou závodní arkádovku, tak tady jí máte.
Obrázky:

TrackMania Nations ESWC - Obrázek 1 TrackMania Nations ESWC - Obrázek 2 TrackMania Nations ESWC - Obrázek 3 TrackMania Nations ESWC - Obrázek 4

Stáhnout hru TrackMania Nations ESWC
Soldat 1.5.0

Soldat 1.5.0
Velikost: 13.4 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 67%

Popis: Jedná se o 2D hru, která je zábavná a plná akce. Je vhodná i pro slabší PC a hlavně je zdarma. Hrajete za vojáka, která má určitý úkol. Ve hře najdete mnoho módu jako Deathmatch, Capture the Flag, Teammatch a další. Hra obsahuje i multiplayer a zaručeně Vám přinese mnoho zábavy. Pokud po připojení na server hned dostanete BAN stáhněte si aktualizaci BattlEye, který tento problém opraví.
Obrázky:

Soldat 1.4.2 - Obrázek 1 Soldat 1.4.2 - Obrázek 2 Soldat 1.4.2 - Obrázek 3 Soldat 1.4.2 - Obrázek 4

Stáhnout hru Soldat 1.5.0
Zpět Další

Důležitá informace

Tento web byl archivován a již nebude nadále aktualizován.
Děkuji za pochopení.

Zpět na hlavní stránku