Download » Hry na PC

Na této stránce najdete freeware hry zdarma! Budou přidávány jen ty nejlepší a nejoblíbenější hry. Pokud na internetu najdete nějakou super hru, která tu není tak mě prosím napište. Ovšem nepřehánějte to s hraním. Zkuste si také někdy oddychnout a udělat si den bez počítače. Jste závislí a chcete se toho zbavit? Pak si zkuste přečíst tento článek. Pokud si chcete přečíst více takových článků zamiřte na tento osobní blog. Jinak přeji plno zábavy :)

Kategorie (freeware hry zdarma)

TOP 5 | Akční | Skákačky | Závodní | Sportovní | Erotické | Multiplayer | Ostatní

TOP 5 her


Counter-Strike

Counter-Strike 1.6
Velikost: 302 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 96%

Popis: Velmi populární multiplayerová střílečka. Pokud hrajete teamově máte postaráno o dobrou zábavu. Tato hra i po tolika letech má neustále mnoho příznivců. Máte k dispozici mnoho desítek map a velkou hromadu zbraní. Na tomto serveru se nachází verze Non-Steam. Balík obsahuje i pack, který umožní hrát tut hru po internetu.
Obrázky:

Counter-Strike - Obrázek 1 Counter-Strike - Obrázek 2 Counter-Strike - Obrázek 3 Counter-Strike - Obrázek 4

Stáhnout hru Counter-Strike 1.6
War Rock

War Rock
Velikost: 543 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 90%

Popis: War Rock je taktická střílečka. Bojují proti sobě dvě strany a to Derbaran a NIU. Hra obsahuje mnoho bojových prostředků (Motorka, tank, stíhačka, helikoptéra...). Hra má přibližně 19map a mnoho a mnoho zbraní. Od klasické pistole až po minigun. Hra je zcela zdarma a každý kdo rád hraje hru Battlefield by určitě tuto hru měl vyzkoušet. Jediné co mě na této hře vadí je otravná registrace na oficiálních stránkách bez které si nezahrajete. Uživatelské jméno pak použijete k přihlášení ve hře. Pro vyzkoušení hry můžete použít tyto přihlašovací údaje.
Uživatelské jméno: test001 a heslo: test001.
Obrázky:

War Rock - Obrázek 1 War Rock - Obrázek 2 War Rock - Obrázek 3 War Rock - Obrázek 4

Stáhnout hru War Rock
Registrace
Live for Speed S2 0.6B

Live for Speed S2 0.6B
Velikost: 132 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 80%

Popis: Live for Speed S2 je závodní simulátor. Hra je velmi reálná, proto doporučuji volant i pedály. Má pěknou grafiku a reálné zvuky. Jediné co snad není příliš reálné tak to je model poškození, ale ten se určitě ve verzi S3 ještě více propracuje. Celkem Vám hra nabídne 19 aut, 6 prostředí závodění (Každé prostředí nabídne několik kombinací k závodění) a určitě mnoho zábavy. Pokud si nezakoupíte licenci, tak si můžete zdarma zazávodit na jednom závodním prostředí s třemi auty. Pokud sháníte reálné závody tak tohle musíte mít.
Obrázky:

Live for Speed S2 - Obrázek 1 Live for Speed S2 - Obrázek 2 Live for Speed S2 - Obrázek 3 Live for Speed S2 - Obrázek 4

Stáhnout hru Live for Speed S2 0.6B
TrackMania Nations Forever

TrackMania Nations Forever
Velikost: 501 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 76%

Popis: Další bláznivá závodní hra. Hra je hlavně určena pro online závody, ale jde hrát i singleplayer. Ve hře se hromada map a pocit stereotypu určitě mít nebudete. Grafika je dobrá a hratelnost je opravdu velká. Jde také o výbornou odreagovačku. Osobně doporučuji :)
Obrázky:

TrackMania Nations Forever - Obrázek 1 TrackMania Nations Forever - Obrázek 2 TrackMania Nations Forever - Obrázek 3 TrackMania Nations Forever - Obrázek 4

Stáhnout hru TrackMania Nations Forever
Soldat 1.5.0

Soldat 1.5.0
Velikost: 13.4 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 67%

Popis: Jedná se o 2D hru, která je zábavná a plná akce. Je vhodná i pro slabší PC a hlavně je zdarma. Hrajete za vojáka, která má určitý úkol. Ve hře najdete mnoho módu jako Deathmatch, Capture the Flag, Teammatch a další. Hra obsahuje i multiplayer a zaručeně Vám přinese mnoho zábavy. Pokud po připojení na server hned dostanete BAN stáhněte si aktualizaci BattlEye, který tento problém opraví.
Obrázky:

Soldat 1.4.2 - Obrázek 1 Soldat 1.4.2 - Obrázek 2 Soldat 1.4.2 - Obrázek 3 Soldat 1.4.2 - Obrázek 4

Stáhnout hru Soldat 1.5.0

Důležitá informace

Tento web byl archivován a již nebude nadále aktualizován.
Děkuji za pochopení.

Zpět na hlavní stránku