Download » Hry na PC

Na této stránce najdete freeware hry zdarma! Budou přidávány jen ty nejlepší a nejoblíbenější hry. Pokud na internetu najdete nějakou super hru, která tu není tak mě prosím napište. Ovšem nepřehánějte to s hraním. Zkuste si také někdy oddychnout a udělat si den bez počítače. Jste závislí a chcete se toho zbavit? Pak si zkuste přečíst tento článek. Pokud si chcete přečíst více takových článků zamiřte na tento osobní blog. Jinak přeji plno zábavy :)

Kategorie (freeware hry zdarma)

TOP 5 | Akční | Skákačky | Závodní | Sportovní | Erotické | Multiplayer | Ostatní

Freeware hry - Akční


Counter-Strike

Counter-Strike 1.6
Velikost: 302 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 96%

Popis: Velmi populární multiplayerová střílečka. Pokud hrajete teamově máte postaráno o dobrou zábavu. Tato hra i po tolika letech má neustále mnoho příznivců. Máte k dispozici mnoho desítek map a velkou hromadu zbraní. Na tomto serveru se nachází verze Non-Steam. Balík obsahuje i pack, který umožní hrát tut hru po internetu.
Obrázky:

Counter-Strike - Obrázek 1 Counter-Strike - Obrázek 2 Counter-Strike - Obrázek 3 Counter-Strike - Obrázek 4

Stáhnout hru Counter-Strike 1.6
Warsow 0.61

Warsow 0.61
Velikost: 184.0 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 61%

Popis: Jde o další střílečku do sbírky. Je hodně podobná hře Quake, ale s trošku komiksovou grafikou. Což je dobře znát na obrázcích ze hry (viz. dole). Hra beží na Quake II. enginu, takže se nemusíte bát, že by se Vám sekala. Tuto hru rozjedete snad na každém počítači. Takže pokud máte rádi rychlé online střílečky, tak huráá stahovat. Hra má jen 94 MB tak proč nestáhnout...
Obrázky:

Warsow 0.61 - Obrázek 1 Warsow 0.42 - Obrázek 2 Warsow 0.42 - Obrázek 3 Warsow 0.42 - Obrázek 4

Stáhnout hru Warsow 0.61
Soldat 1.5.0

Soldat 1.5.0
Velikost: 13.4 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 67%

Popis: Jedná se o 2D hru, která je zábavná a plná akce. Je vhodná i pro slabší PC a hlavně je zdarma. Hrajete za vojáka, která má určitý úkol. Ve hře najdete mnoho módu jako Deathmatch, Capture the Flag, Teammatch a další. Hra obsahuje i multiplayer a zaručeně Vám přinese mnoho zábavy. Pokud po připojení na server hned dostanete BAN stáhněte si aktualizaci BattlEye, který tento problém opraví.
Obrázky:

Soldat 1.4.2 - Obrázek 1 Soldat 1.4.2 - Obrázek 2 Soldat 1.4.2 - Obrázek 3 Soldat 1.4.2 - Obrázek 4

Stáhnout hru Soldat 1.5.0
Bulánci

Bulánci
Velikost: 20.2 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 51%

Popis: Další velmi populární 2D hra. Ve hře hrajete za polštář, který musí postřílet ostatní. Hru můžete hrát jako multiplayer nebo na jednom počítači s kamarády (Maximálně 3 hráči). Ve hře máte 6 map a pár zbraní. Hra je velmi pěkně zpracovaná jak graficky tak i hudbou. Do hry si navíc můžete stáhnout ostatní mapy od dalších autorů.
Obrázky:

Bulánci - Obrázek 1 Bulánci - Obrázek 2 Bulánci - Obrázek 3 Bulánci - Obrázek 4

Stáhnout hru Bulánci
War Rock

War Rock
Velikost: 543 MB
Recenze: Není k dispozici
Hodnocení: 90%

Popis: War Rock je taktická střílečka. Bojují proti sobě dvě strany a to Derbaran a NIU. Hra obsahuje mnoho bojových prostředků (Motorka, tank, stíhačka, helikoptéra...). Hra má přibližně 19map a mnoho a mnoho zbraní. Od klasické pistole až po minigun. Hra je zcela zdarma a každý kdo rád hraje hru Battlefield by určitě tuto hru měl vyzkoušet. Jediné co mě na této hře vadí je otravná registrace na oficiálních stránkách bez které si nezahrajete. Uživatelské jméno pak použijete k přihlášení ve hře. Pro vyzkoušení hry můžete použít tyto přihlašovací údaje.
Uživatelské jméno: test001 a heslo: test001.
Obrázky:

War Rock - Obrázek 1 War Rock - Obrázek 2 War Rock - Obrázek 3 War Rock - Obrázek 4

Stáhnout hru War Rock
Registrace
Zpět Další

Důležitá informace

Tento web byl archivován a již nebude nadále aktualizován.
Děkuji za pochopení.

Zpět na hlavní stránku